İptal ve iade işlemi için;

İade etmek istediğiniz ürün, koruma poşeti açılmadan ve orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içerisinde geri gönderilmelidir.

Hasar görmüş, ambalajı açılmış, yırtılmış, kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. 

 

yılmazkozmetik.com'a bildirilmeden yapılan kargo gönderimlerinin ücreti üyeye aittir. Çalışılan kargo firması haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda, kargo ücreti tarafımızca karşılanamamaktadır. 


İade/Değişim yapılması istenen ürünler için sadece yılmazkozmetik.com ile iletişime geçilmelidir.

Tüm değişim/iade talepleri yılmazkozmetik.com'a bildirilmeli ve yılmazkozmetik.com'a iletilmek üzere kargolanmalıdır. 

Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Şirketimiz tarafından ürünün iade kabul edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır.
 
Ürün ile birlikte kargo teslim fişinin, satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur. Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına veya hesabına iade edilmesi için yılmazkozmetik.com girişimde bulunur. Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindan olacak aksaklıklardan avantajkozmetik.com sorumlu değildir.